handmade in Ukraine
Автор Сообщение
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 18-03-2017 23:53
(18-03-2017 22:39)Boostaddict писал(а):  Даже в данный момент в Харькове гостят два сетевика.
Значит уже сетевой могу забрать по местному. Координаты отправил.
Найти все сообщения
 
Цитировать
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 13:32
(18-03-2017 18:55)oleg2566 писал(а):  Та що ж тут поробиш, що наслухали - те наслухали. Улыбка, тепер з цім прапором і ходіть собі Party0012 , але тихо-тихо, бо всі кабелі Сергія проходили через мою систему, кожну інновацію Сергій з початку перевіряє сам, потім приносить до мене.
Ніколи... "грязі" ні woodoo тим більш у gold-ді не зустрічав... ніколи.
Так що, шукайте причини у своїй системі шановний, бо кабелі, можуть як викривати недоліки системи так їх і маскувати. Двух-кінцева палка, як завжди. Biggrin
Так , так наслухав , і з тим кривим не буду ходити тихо, бо як би купив це гівно (винудили сказати більш відверто - вибачте ), то й би ходив тихо ! І ще раз вам , відкрию всі таємниці цього кабеля : кабель детальний і має непогану сцену , і як мені тут втискають інформаційний , хай буде так , чи може і так, але тональний баланс темний , і якщо це на нч ще "папрьот " , то на сч і вч все покрито темним грубим нальотом , немає повітря , живості , і життя кабеля , і відповідно подача темна , і що дуже приємно слухати темну подачау на сч і вч, коли ні легкості вокалу чи тонкого звуку тарілочок і чи дзвіночків немає , а все покрите темнотою Huh?? ! Слухайте і надалі цей витвір і хай вам щастить
(Отредактировал 19-03-2017 в 15:20 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: oleg2566
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 15:14
(18-03-2017 18:55)oleg2566 писал(а):  Так що, шукайте причини у своїй системі шановний, бо кабелі, можуть як викривати недоліки системи так їх і маскувати. Двух-кінцева палка, як завжди. Biggrin
У мене обнозначно немає двух кінців в палці і свічка горить з одного кінця , так що не перекладайте кривизну вашого кабеля на мою систему , перетикав тільки міжблоки , на своєму легко і живо , але погано з розстановкою і детальністю, а на вашому детальнісь , сцена і темно на сч і вч ---- без легкості і життя музики , бо середина і верха під шматою в силу темного віддтінку кабеля, як пишуть і я також стверджую цю константу ! будьте уважними коли пишете догадки про два кінці ! Tongue0011
(Отредактировал 19-03-2017 в 15:19 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: oleg2566
riiqwerty Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Kharkiv-Warszawa
Сообщений: 289
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 15:52
А вот и ровная система, в которую не стал кривой кабель Улыбка
Уверен, фазоинверторы нувапще не гудят Happy0196

   
(Отредактировал 19-03-2017 в 15:55 riiqwerty.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:03
(19-03-2017 15:52)riiqwerty писал(а):  Уверен, фазоинверторы нувапще не гудят Happy0196
Ну ты наверняка лучше разбираешься в конструировании акустики ,чем Гравесен. Fool
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: JRA7 , artshop
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:06
(19-03-2017 15:52)riiqwerty писал(а):  А вот и ровная система, в которую не стал кривой кабель Улыбка
Уверен, фазоинверторы нувапще не гудят Happy0196
Вааще не гудять бо дзюра велика, погано "уверени"! А при чому тут фазоінвертор , як міжблок перетикаємо і все чуємо всю кривизну кабелів !
У вас думки в путанині , мені так здається ! Tongue0011
P.S. наступний раз буде копірайдити я вам сучасне фото надам , звертайтесь !
(Отредактировал 19-03-2017 в 16:10 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
riiqwerty Не на форуме
Учу Правила

Откуда: Kharkiv-Warszawa
Сообщений: 289
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:16
(19-03-2017 16:03)petr.solo1223 писал(а):  Ну ты наверняка лучше разбираешься в конструировании акустики ,чем Гравесен. Fool
Я – конечно, нет. Зато я разбираюсь в гуле от фазиков.
Например, как у тебя гудело, так и гудит. И только ты гул называешь нижним басом Fool Happy0196
Как бы ты не обвесил комнату, на гул это не повлияет.
И судя по всему, Греверсен разбирается в конструировании акустики лучше, чем инженеры JBL Happy0196

(19-03-2017 16:06)JRA7 писал(а):  як міжблок перетикаємо і все чуємо всю кривизну кабелів
Дима serpens у себя того, описываете вы, не услышал. Именно на золото-медном кабеле. Наоборот, тональный баланс ближе к светлому.
Вам до сих пор не приходит в голову, что в разных системах любые кабели ведут себя совершенно по-разному? Это и к фирменным относится.

(19-03-2017 16:06)JRA7 писал(а):  P.S. наступний раз буде копірайдити я вам сучасне фото надам , звертайтесь !
А зачем мне? Как минимум корректно написать, на чем вы тестировали кабели, прежде чем обзывать их гов-ном.
Вот и выложите описание своей системы.
(Отредактировал 19-03-2017 в 16:28 riiqwerty.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:28
(19-03-2017 16:16)riiqwerty писал(а):  Дима serpens у себя того, описываете вы, не услышал.
Дима, ты уже о себе в третьем лице пишешь. Happy0196
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: yuri_kov
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:34
(19-03-2017 16:16)riiqwerty писал(а):  Я – конечно, нет. Зато я разбираюсь в гуле от фазиков.
Например, как у тебя гудело, так и гудит. И только ты гул называешь нижним басом Fool Happy0196
Как бы ты не обвесил комнату, на гул это не повлияет.
И судя по всему, Греверсен разбирается в конструировании акустики лучше, чем инженеры JBL Happy0196

Дима serpens у себя того, описываете вы, не услышал. Именно на золото-медном кабеле. Наоборот, тональный баланс ближе к светлому.
Вам до сих пор не приходит в голову, что в разных системах любые кабели ведут себя совершенно по-разному? Это и к фирменным относится.

А зачем мне? Как минимум корректно написать, на чем вы тестировали кабели, прежде чем обзывать их гов-ном.
Вот и выложите описание своей системы.
Все, що я описав підтвердив Вадімич !!!!!!!!!! Читайте уважно топік !!!!! Tongue0011
.........Ой, багато чого мені лізе в голову після тих кабелів ! Достатньо, що я написав---- інформаційно наповнив , як просили, мало було , простого, що не подобається!
(Отредактировал 19-03-2017 в 16:43 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Вадимыч Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 6 239
Репутация: 547
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 16:45
JRA7, я писав про можливі самі перші враження, виходячи з досвіду прослуховування на різних системах.

У вашій системі тільки одна точка налаштування СЧ-ВЧ?
Взагалі, ви вспромозі налаштовувати свою систему?
Чи вважаєте, що ОДИН міжблочний кабель зробить у вас ЧУДО?

Думай головой, слушай ушами!
Найти все сообщения
 
Цитировать
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 17:18
(19-03-2017 16:45)Вадимыч писал(а):  JRA7, я писав про можливі самі перші враження, виходячи з досвіду прослуховування на різних системах.

У вашій системі тільки одна точка налаштування СЧ-ВЧ?
Взагалі, ви вспромозі налаштовувати свою систему?
Чи вважаєте, що ОДИН міжблочний кабель зробить у вас ЧУДО?
Вадімич і всі ваші, приміть до відомама моє інформаційне наповнення, щоб вам було цікаво як ви хотіли, а тепер не подобається і не парте мозги мені , що в мене система не альо, крива вона ,чи не крива , характер кабеля чути на будь якій системі ! Тренуйтеся, слухайте інші кабелі як вони подають,аналізуйте , робіть кращими свої, бо одного атута, що ваш кабель має дуже і дуже недостатньо !
.... а для мене він кривий, але опльотка гарна як і назва, але я його не куплю ! Tongue І всім теперішнім і найбутнім споживачам кабеля Вадімича -- вибачте мене , що відкрив вам таємні, невідомі вам сторони цього кабеля ! Всім арівідерче !
(Отредактировал 19-03-2017 в 17:22 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Вадимыч Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 6 239
Репутация: 547
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 17:50
(18-03-2017 14:49)JRA7 писал(а):  ... а найкраще покажіть свій демократизм, европейність ( европейскість )....
JRA7, европейскість, це діалог, а не монолог. Embarrassed

Бувайте здорові!
(Отредактировал 19-03-2017 в 17:51 Вадимыч.)

Думай головой, слушай ушами!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop , oleg2566 , Karp
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 17:56
(19-03-2017 17:50)Вадимыч писал(а):  JRA7, европейскість, це діалог, а не монолог. Embarrassed

Бувайте здорові!
... і здатність поважати, і необовязково приймати іншу точку зору !
Особлива подяка від мене за здатність зі мною спілкуватись українською ! Happy0158
І вам здоровя !
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 19:38
...чтобы меня потом не штырили, слушали у меня в последний раз кабели ТС-ра на этой системе:

   

А также слушали на многих других вариантах системы..... Tongue0011
Протокол диктую я. Сперва слушаем систему в моей обвязке, потом:
- меняем межблок, слушаем и делаем выводы....
- потом Systen Degauss + Burn-In....Слушаем и делаем выводы....
- меняем\добавляем сетевой, слушаем и делаем выводы...
- Systen Degauss + Burn-In....Слушаем и делаем выводы....
- возвращаем систему в зад, слушаем и делаем выводы.
Такой протокол предлагаю и Петру.
Поскольку уровень моей системы оказался недостаточным для тестирования кабелей ТС-ра (пост #1492), пишу последний раз резюме, отправляю Петру почтой. Если ТС пожелает, подпишу свое резюме у Хаценко... Каюсь, вызывал Гуру на прослушку по просьбе ТС-ра. facepalm
Надеюсь, мой пост не отойдет в разряд: "...Два дурних пости в гілці. І хамити не хочеться, і відповідь дати треба.
..." Biggrin

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: petr.solo1223 , Вадимыч , Karp
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 19:51
Отправляй вечерней лошадью тчк Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop , Вадимыч
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 538
Репутация: 391
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 20:43
(19-03-2017 15:14)JRA7 писал(а):  У мене обнозначно немає двух кінців в палці і свічка горить з одного кінця , так що не перекладайте кривизну вашого кабеля на мою систему , перетикав тільки міжблоки , на своєму легко і живо , але погано з розстановкою і детальністю, а на вашому детальнісь , сцена і темно на сч і вч ---- без легкості і життя музики , бо середина і верха під шматою в силу темного віддтінку кабеля, як пишуть і я також стверджую цю константу ! будьте уважними коли пишете догадки про два кінці ! Tongue0011
Я ні яким чином не хотів вас образити чи похитнути ваше враження від продукту не мого, а Сергія. Вибачте.
Але так, я зконцентрував вашу увагу на одному конкретному, вирішальному моменті, відсутності у вабелів Вадімича, усілякого роду бруду.
Так, він "темний" бо відсутні усілякого роду "прикраси" у вигляді лишніх гармонік у сигналі. Це є концепція, наша з Сергієм, і повірте на слово, в записах CD є багато того, чого ви ще й нечули та й не почуєте на вашому звуковому тракті. Вибачте ше раз.
Вибачусь ще раз, кабель вам просто не підійшов, посля вашого кардаса, котрий просто світлий, красивий, та ніякий на НЧ.
Я вас доообре розуміюParty0012
(Отредактировал 19-03-2017 в 20:47 oleg2566.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: bobrw , Вадимыч
Вадимыч Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ
Сообщений: 6 239
Репутация: 547
RE: handmade in Ukraine / 19-03-2017 21:59
(19-03-2017 19:38)artshop писал(а):  ...Надеюсь, мой пост не отойдет в разряд: ...
Цей пост - НІ!. Happy0144

Андрію, розумію, тебе роздраконили Biggrin. Особи мають свій комерційний інтерес.
На емоціях ти пішов у... Fighting0030 Дарма.Embarrassed

Але, це не повинно стосуватись місцевих мануфактурщиків. Улыбка
Party0012
(Отредактировал 20-03-2017 в 08:16 Вадимыч.)

Думай головой, слушай ушами!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: bobrw , Karp
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 20-03-2017 10:06
(19-03-2017 20:43)oleg2566 писал(а):  Я ні яким чином не хотів вас образити чи похитнути ваше враження від продукту не мого, а Сергія. Вибачте.
Але так, я зконцентрував вашу увагу на одному конкретному, вирішальному моменті, відсутності у вабелів Вадімича, усілякого роду бруду.
Так, він "темний" бо відсутні усілякого роду "прикраси" у вигляді лишніх гармонік у сигналі. Це є концепція, наша з Сергієм, і повірте на слово, в записах CD є багато того, чого ви ще й нечули та й не почуєте на вашому звуковому тракті. Вибачте ше раз.
Вибачусь ще раз, кабель вам просто не підійшов, посля вашого кардаса, котрий просто світлий, красивий, та ніякий на НЧ.
Я вас доообре розуміюParty0012
,,,, "не читайте советских газет", помилка у вас , в системі у мене не кардас який на рса , балансний зараз у мене могамі на нойтріках, тонально мені підходить , але брудний . Взаємно скажу вам , що і ви на своїй системі чогось та й не чуєте !.... наприклад слухаю класік рок і світ фанні адамс,після 9 офіційної маю 10 додаткову ,як називається не памятаю , починається вона з бубенців так з вашим коханим кабелем просто неможливо цю композицію слухати , без життя вч, темні вч !.... тому , що темний кабель,як ви і самі пишете !
Ще ремарка, так любите звинувачувати систему , то як будете висилати комусь на прослуїховування кабель, пишіть примітку через зірочку і дуже , дуже дрібним шрифтом , вразі чого як комусь кабель не сподобається , що кабель тільки для рівних , висококласних систем ! Biggrin Party0012
(Отредактировал 20-03-2017 в 11:11 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
petr.solo1223 Не на форуме
Специалист
*****

Откуда: Город -герой Харьков
Сообщений: 20 646
Репутация: 909
RE: handmade in Ukraine / 20-03-2017 14:27
(20-03-2017 10:06)JRA7 писал(а):  балансний зараз у мене могамі на нойтріках, тонально мені підходить , але брудний .
Если разговор о 2534 то грязи в нём я не слышал. В отличии например от Белдена. Разрешение не самое выдающееся, но грязи точно не привносит. Один из лучших микрофонных кабелей в мире, что само по себе обязывает.
(Отредактировал 20-03-2017 в 14:27 petr.solo1223.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop , edissonil
JRA7 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Львів
Сообщений: 1 275
Репутация: 221
RE: handmade in Ukraine / 20-03-2017 14:43
(20-03-2017 14:27)petr.solo1223 писал(а):  Если разговор о 2534 то грязи в нём я не слышал. В отличии например от Белдена. Разрешение не самое выдающееся, но грязи точно не привносит. Один из лучших микрофонных кабелей в мире, что само по себе обязывает.
У мене баланс мікрофонний 2549.
Власне в брудний я вкладую не дуже детальний і сцену міг краще розставляти . Було би з цим у нього трохи краще ---- нічого б і не шукав.
(Отредактировал 20-03-2017 в 14:52 JRA7.)
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 23 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS