Не зараз. Проект в режимі доведення, з претензією на комерційний. Почнеться серійний випуск, буде стаття з максимумом інформації. А послухати просту ММ/МС версію можна і зараз. Взірці є у Вінниці і Києві. Навіть купити можна.
Ще хочу додати цікаву, як на мій погляд, інформацію.
Розквіт магнітного запису нерозривний з використанням корекції АЧХ в зворотньому зв'язку. Використання підсилювача відтворення з пасивною корекцією робить звучання набагато цікавішим. Можливо, було б ще краще, якби пасивна корекція використовувалася ще й в режимі запису. Але це вже для зовсім просунутих любителів R2R.
Трохи того, що буде всередині.
11 числа відправивив в Китай гербери, а вже 17 ранком плати вручили мені. Запитань і претензій до виконання ніяких. Робота кипить.
(18-12-2019 14:38)SVS писал(а): Трохи того, що буде всередині.
Чудово.
Стосовно оперативності - "малий пакет" ремкомплекту з країни-агресора ще не перетнув кордонів Неньки, а добирається вже 22-й день.
Схоже, там світ дійсно, тримаються на черепахах.
Давно тут не був, нікому не цікаво. Та й зараз зайшов більше з цікавості чи комусь це ще цікаво. Прошу пробачення за тавтологію..
Робота постійно кипить, в результаті зварилося до повної готовності поки два вироби: ММ/МС RIAA коректор та мультиформатний коректор з функціями ММ/МС RIAA коректору та підсилювачу відтворення для магнітофонів та касетних дек. Останній розрахований на роботу в стандартах IEC, NAB, AES з швидкостями магнітної стрічки 9,53, 19,05, 38,1 та 78,2 см/сек та касетами від І до ІV типів. Передбачені опції для покращення відтворення та подовження роботи магнітних головок.
Доварюється чисто підсилювач відтворення, як окремий прилад, в процесі доведення мультисистемний вініловий коректор, де система RIAA буде однією з багатьох.
Даремно Ви так: дуже цікаво! А можна фото задньої панелі мультиформатного коректору з функціями ММ/МС RIAA коректору та підсилювача відтворення для магнітофонів та касетних дек?
Все знают только дураки.
Любая правда- это всего лишь одна из граней истины...
(03-10-2020 22:08)Andrastra писал(а): Даремно Ви так: дуже цікаво! А можна фото задньої панелі мультиформатного коректору з функціями ММ/МС RIAA коректору та підсилювача відтворення для магнітофонів та касетних дек?
Без проблем, не тільки задньої. Є і RCA i XLR входи-виходи. Хоч XLR це данина моді.
А ще що він може в мануалі.
(04-10-2020 00:44)petr.solo1223 писал(а): Для совместимости одного разъёма недостаточно.
Більше, ніж достатньо. Що вінілові картриджі, що магнітні головки це небалансні джерела сигналу. Але є диваки, які з них роблять псевдобалансні джерела та користуються відповідними кабелями. Вони зі своїми кабелями можуть без проблем підключитися до апарату і отримати на виході правильний псевдобалансний сигнал.
(04-10-2020 10:18)SVS писал(а): вінілові картриджі це небалансні джерела сигналу.
Ух ты ... вот это новость ! Вы вертушки ЕМТ ,SME V видели ? От тонарма кабель 5 DIN - XLR проводники от головки заземляются у корректора, т.е. до корректора они балансные.
(04-10-2020 11:06)Andrastra писал(а): И в чем же новость?
Картридж снимает звук L+/L- и R+/R-, земля это шелл/тонарм, то есть любой виниловый стереопроигрыватель - балансный.
Выход головки является балансным , т.к нет выделенной земли. Симметрия сигнала будет автоматически, т.к входные сопротивления балансного входа имеют одинаковое значение. Когда минусовой провод головки подключают к корпусу RCA разъема, производится автоматический перевод из баланса в не баланс, как это происходит при трансформаторном выходе балансного источника.
Очень интересный корректор!
Как и где можно послушать
- ММ/МС коректор з налаштуванням вхідних опору та ємності, RCA входи, RCA трансформаторні виходи
Какая цена?
(04-10-2020 11:01)petr.solo1223 писал(а): Ух ты ... вот это новость ! Вы вертушки ЕМТ ,SME V видели ? От тонарма кабель 5 DIN - XLR проводники от головки заземляются у корректора, т.е. до корректора они балансные.
Почнемо з руди. Один канал картриджу або магнітної головки має 2 (ДВА) виводи, а це тільки 1 (ОДИН) аналоговий сигнал. Що там далі з ним роблять далі, то справа тих, хто цим займається і кабелі можна зробити навіть 100-вивідними. Було б бажання.
А правильний балансний сигнал складається з двох складових. А два аналогових сигнали через два проводи без спеціальних перетворень не передати. Треба 3 (ТРИ), як мінімум.
Чи може знаєте як? Навчіть, будемо вдячні.
(04-10-2020 11:12)petr.solo1223 писал(а): Картридж снимает звук L+/L- и R+/R-, земля это шелл/тонарм, то есть любой виниловый стереопроигрыватель - балансный.
Візьміть тестер і продзвоніть все це. Немає там балансу.
Псевдобалансне підключенні ділить сигнал дільником з вхідних опорів балансного входу підсилювача. З усіма недоліками, що витікають.
(04-10-2020 12:48)A-TITO-A писал(а): Очень интересный корректор!
Как и где можно послушать
- ММ/МС коректор з налаштуванням вхідних опору та ємності, RCA входи, RCA трансформаторні виходи
Какая цена?
Можна у мене на роботі в будь-який час, Якщо будете у Вінниці.
Можу відправити, жодних проблем.
Мені навіть було б цікаво запустити його в турне для збору вражень і зауважень.
Якщо знайдуться ті, хто бажає.
Цікаво було б влаштувати зрівняльні прослуховування з аналогічними виробами, які тут виставлені в Авторських роботах. Але бояться автори, на жаль.
Поки 1500 дол.
(04-10-2020 15:20)Alex_Dnepr писал(а): А где же схема и монтаж? Или обсуждение только в рамках представленных фото внешнего вида и мануала?
Це проект з претензією на комерційність, результат півторарічної роботи. Скоро під нього, в тому числі, буде готовий сайт. Тому схема і монтаж поки в мріях.
А обговорення - послухати і розказати, як і будь-який аудіо апарат. Можливість можна знайти, було б бажання.
На початку грудня отримав від Сергія два фонокоректора https://hi-fi-forum.net/forum/thread-121...pid4080090 - тут вони зображені неа першому та останньому фото.
Було достатньо часу послухати - порівняти обидва.
Обидва дуже гарні! Навіть не знаю який би залишив собі! Якщо один з них. той що без підстройки більше підійде слухачам які використовують в системі один картрідж(доречі обидва ММ/МС),то другий має моливість тонкої підстройки як вхідної ємності так і опору. Можна точно підібрати свій звук з своїм картріджем.
Зараз запакував і відправляю послухати Вячеславу vl27 https://hi-fi-forum.net/profile/21998. Далі,якщо будуть бажаючі послхати, звертайтеся до Сергія. Рекомендую це зробити!
Сергію ДЯКУЮ!!!!
Всіх з Новим роком і прийдешнім Різдвом.
Дякую, Вадиме, мені був дуже цікавий результат.
Чому два коректори? Один на радянських лампах, другий на імпорті. В іншому різниці немає. Схемотехніка однакова, решта комплектації теж. Якщо подружити наші лампи з гарною комплектацією, типу Мундорфу, то і результат буде відповідний. Правда, не всі лампи були здатні на дружбу, видно ідеологія далася взнаки. Повелися тільки дисиденти