Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop"
Автор Сообщение
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 14:59
А где система-то?



(Отредактировал 19-02-2023 в 15:01 alex23.)

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Demyd , эполитт
Demyd Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Днепр
Сообщений: 232
Репутация: 17
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:03
ЛЮБИТЕЛЬ.. , Это сейчас считается нормой редактировать своё сообщение через несколько минут после получения ответа на него? Я имею ввиду последние 2 ваших сообщения в диалоге со мной (чтоб вы снова дурачком не прикинулись)
Найти все сообщения
 
Цитировать
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:14
(19-02-2023 12:42)serg68 писал(а):  Качественная система это система, способная воспроизводить звуки инструментов и голос максимально достоверно. Что сложного ее построить имея хотя бы слух? Biggrin
Трохи збочено-спрощено!
А що до відтворення електроншини, чи металу? Які там "натуральные инструменты"?
А що до над гарних SF, які доволі нерівний видають саунд, але який гарний!!!
Biggrin
... сотні є прикладів...
(Отредактировал 19-02-2023 в 15:15 artshop.)

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:18
Гадаю що мова йде про живий саунд, з гарного на звук концерту, незалежно від того які там інструменти.
(Отредактировал 19-02-2023 в 15:18 alex23.)

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serg68
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:21
Початкового рівня система Hi-End вдома грає ліпше, ніж будь який концерт.
Це що до звуку. Щодо емоцій сприйняття, то все навпаки.

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: bylujnik , OPPOzicia
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:27
Помиляєшся, бувають винятки, саме у рок-буржуїв, наприклад Пінк чито Вотерс. Їх переважна меньшість, можливо один відсоток. але є дуже крутий звук. Що спільного між домашкою та системою це місце прослуховування.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Demyd Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Днепр
Сообщений: 232
Репутация: 17
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:43
(19-02-2023 15:21)artshop писал(а):  Початкового рівня система Hi-End вдома грає ліпше, ніж будь який концерт.
Сразу вопрос. Если мой сетап играет лучше, чем живой концерт, то это начальный Hi-End?
Где вообще те маяки, по которым можно определить уровень системы?
Найти все сообщения
 
Цитировать
zick Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odessa
Сообщений: 4 638
Репутация: 719
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:52
Хочется вставить небольшое ИМХО.
Высокое соответствие, которое обсуждается в привязке к посещениям филармонии. На самом деле все филармонии "звучат" по разному. И все инструменты звучат по разному. Визиты в филармонию конечно прекрасный способ приобщиться к прекрасному, но для построения системы абсолютно бесполезны. Как и посещения живых концертов на стадионах и фестивалях. Звук везде будет разным, даже в рамках одного тура одной группы.
Коллеги, нужно просто полюбить звук каких-то колонок, и окружить их подходящими компонентами. А потом привыкнуть к несовершенству своего комплекта, потому что своя капля яду, или ложка дёгтя, имеется в абсолютно любом сетапе и комнате.
(Отредактировал 19-02-2023 в 15:54 zick.)

Не вижу смысла.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop , t.800 , Floyd Pink , kakasik_2006 , Roulss , Serpens , baby boy
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:58
То продовжу нотувати "штампи", але обговорення їх допоможе відокремити важливе, поділитися особистим досвідом.
1. Розуміння власних потреб та фізіологічних особливостей. Досвід прослуховування гарних систем допоможе. То Артур зазначив #1.
2. Добір АС, які задовольняють потреби, з урахуванням приміщення до розташування системи.
3. Підсилення.
Маємо обрати підсилювач не тіки з зору сумісності ТТХ, а і синергетики сигнатури саунду.
Так, існують монстри, майже універсальні. Так от їх вибір є доволі коштовною помилкою!
По перше, то великі гроши...
По друге, завжди є дешевше-ліпше.
Харбети заспівають краще з Сагден, ніж з МЛ, Фокали із Спектрал, ніж з Корд... Бівні із Грифоном, ніж із Електрокомпанет.
... і так далі...
Так що робити? Нажаль, тіки слухати знавців, а потім перевіряти власним досвідом...

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
serg68 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 416
Репутация: 1171
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 15:58
Мне больше нравится посещать джемы. В филармонию я тоже хожу. А где ещё услышать как вживую звучат инструменты? Ориентиры для построения где черпать? Wink

GutWire &

NBS
Лучшие кабели для аудио здесь!!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vd-two , UncleStas123 , OPPOzicia , quadrokot
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 16:03
(19-02-2023 15:58)artshop писал(а):  Так що робити? Нажаль, тіки слухати знавців,
Фсе! Андрюш, можно закрываться! Занавес!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: energa
satory Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: днепр
Сообщений: 694
Репутация: 129
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 16:11
artshop
Так все таки будет ответ на мой 12 пост?
От него зависит...а принимать ли ваши советы и перенимать ли ваш опыт
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 16:22
(19-02-2023 16:11)satory писал(а):  принимать ли ваши советы
Ничего другого, нам не остается!
Найти все сообщения
 
Цитировать
satory Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: днепр
Сообщений: 694
Репутация: 129
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 16:42
Улыбка ..остается... Видимо автору НЕПРОСТО ответить на пост 12...мы же ожидаем конкретики.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: эполитт
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 17:02
(18-02-2023 23:23)satory писал(а):  artshop
Для того , чтобы реализовать систему хорошего уровня, на первом месте должны быть : не акустика, усилители и т.д....А умение , опыт и знания, правильные критерии для оценки уровня звучания системы! ВЫ этим всем обладаете? Как вы ЛИЧНО оцениваете качество звучания системы? Это не подвох, а вполне серьезный и по теме вопрос...Надеюсь ответите ...и без бла..бла..бла
Питання слушне, цілком до теми.
1. Так маю. ...то за досвід, знання...
Початок, звісно, з музичного минулого, школа Лисенко у класі фортепіано. З 14 років мав особисту систему на КК. Вже 50 років постійно у хоум аудіо. Зібрав 10-ки особистих систем, налаштував сотні, слухав ще більше. То сприйняття саунду треную, вуха не втратив (не занурююсь, не боксую). Ще виготовив понад сотні АС. Різноманітних. "Фідес" мають лейбл.
Завжди мав системи, як вдома, так і на офісу. Постійно іх поліпшував.
Ви мабудь не обізнані, але перше, публічне, акустично оброблене окреме приміщення у Києві, було в моєму офісі "Фідес" ще у 1991 році. Звідтіля створилося багато фірм. Хік, то найперший.
2. Як я оцінюю?
Різноманітно! Один підхід до референсного рівня, другий, до побутового. Такі прості речі, як тональний баланс, різноманітна динаміка, якість басу, синергія девайсів, наявність слабкої ланки, важливість, чи ні, наявних недоліків... То я взмозі почути відразу.
Нема довіри, то запитайте власника гаражу Ролс-Ройсів!
Як я за 3 хвилини почув, що не міг таким чином ССВ налаштувати АС! А то було незнайоме приміщення, та референсна система!
Гадаю, Костя випробовував мої здібності...
---
То кажіть, що то бла-бла-бла!
Бо Ви, нажаль, здатні тіки закуканити багатого замовника, та парити йому DIY!
Бо то не є налаштування, а нескінченне вимагання грошей.
... хто на що вчився...
Хочу запитати! Скікі грошей вже освоїли?
А я, і не тіки я, Вам надамо пораду!!!!
... а може не Вам. Може замовнику, як він чита цей форум.
(Отредактировал 19-02-2023 в 17:13 artshop.)

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Valiko11235
Lexx200010 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Belarus
Сообщений: 594
Репутация: 58
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 17:18
Качественная система HI-FI на мой скромный взгляд начинается от 1000 уе за компоннент (если брать с нова). Если считать усилитель, АС ну и внешний ЦАП. Плюс кабельная обвязка около того. Тип АС уже пляшет от КДП. Но, без предварительного опыта прослушивания хотя бы нескольких систем у кого-то, лучше все-таки не брать мервое попавшее. Есть люди, которые например впринципе не слушают музыку, не выкрутив тембры до упора, каб звинело и грохотало. И линейные усилки плюс неяркие АС вызовут чувство глубокого уныния за бесцельно отданные кровныеCool
Найти все сообщения
 
Цитировать
эполитт Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 531
Репутация: 144
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 17:28
(19-02-2023 17:02)artshop писал(а):  Як я за 3 хвилини почув, що не міг таким чином ССВ налаштувати АС!
Давайте! Давайте еще!
Найти все сообщения
 
Цитировать
serg68 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 416
Репутация: 1171
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 17:57
(19-02-2023 17:02)artshop писал(а):  не міг таким чином ССВ налаштувати АС! А то було незнайоме приміщення, та референсна система!
Гадаю, Костя випробовував мої здібності...
Ну конечно не мог!
Он же «с конюхом приходит.
А зачем мне конюх? Что я лошадь?»(с)

В итоге сам разобрался и сейчас в новом помещении та же моя нынешняя система со слов Кости Квадракота играет лучше, чем на старом месте. Правда намудохался. Там и потолок повыше был и комната здесь «крайне интересная» для экспериментов. 5.5х5.5х2.75
Пол куба Mad0228
Но зато лошадью себя не чувствую Tongue0011

   
(Отредактировал 19-02-2023 в 18:19 serg68.)

GutWire &

NBS
Лучшие кабели для аудио здесь!!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: t.800 , эполитт , Тибетский Ламер
artshop Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 10 559
Репутация: 1514
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 18:02
Ще?
Да залюбки!
Якось Олеже з Вадімичем налаштовували систему декілька тижнів....
Запросили мене... Я запропонував змістити місце АС. Десь вийшло +- пів метра до кожної....
От питання? А що вони налаштовували?
Biggrin

(19-02-2023 17:28)эполитт писал(а):  Давайте! Давайте еще!
(Отредактировал 19-02-2023 в 18:05 artshop.)

Завистливые люди часто обсуждают то, чего не умеют, и критикуют тех, до уровня которых им никогда не дотянуться.
(...Ницше...)
Найти все сообщения
 
Цитировать
satory Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: днепр
Сообщений: 694
Репутация: 129
RE: Як зібрати/налаштувати якісну систему... "Поради від ArtShop" / 19-02-2023 18:39
artshop
Путь в аудио у вас действительно богатый и на зависть большинству здесь обитающим любителям качественного звука. Правда, но это мое личное мнение и из личного опыта, музыкальное образование весьма косвенно помогает правильно оценить качество звучания системы...Я даже чаще встречался с обратным!))) Но то такое... Я , если это не в отклонении от темы ( вы же АВТОР ), хотел все таки уточнить (хотя бы укрупненно ) :
- перечислите и расположите по важности критерии оценки качества звучания
- может сможете указать весовые характеристики оценок ...примерно
- какой материал используете
- системы, как правило, не всеядны, и тогда к какому из жанров вы обращаетесь,чтобы сделать окончательный вердикт
P.S. Можете не отвечать, если считает вопросы не по теме
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: artshop


Переход:


Пользователи просматривают эту тему:

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS