Сетевые и акустические кабели от NikolayK . Отзывы.
Автор Сообщение
NikolayK Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев - Вышгород
Сообщений: 484
Репутация: 1062
RE: Сетевые и акустические кабели от NikolayK . Отзывы. / 11-01-2021 17:09
(11-01-2021 16:04)ReAlien писал(а):  Взяв у Юри (cosie) на вихідні цей кабель, щоби потестувати в своїй системі. На жаль, він був закороткий для мого підсилювача (треба 1,8, а тут 1,4), тому тестував лише на ЦАПі.

Порівнював зі своїм Zu Audio Event на вилках ATL CU, а також із взятими на тест новим кабелем від sergos та NBS Statement Extreme III.

Як на мене, він виграє у мого Zu Audio Event на вилках АТЛ за такими параметрами як музичність подачі, натуральність тембрів, динаміка/атаки, але програє йому в загальній деталізації, прозорості і нюансах на ВЧ (я вважаю, що Івент виграє через вилки ATL) і в нього менше післязвучань. Але треба пам'ятати, що кабель Миколая я використовував через адаптер Voodoo Cable на С7/С8 (який на справді є дешевим китайським адаптером з написом Вуду Кейбл) — без адаптера він би ще краще заграв однозначно.

Не знаю поки що, скільки він коштує, але розглядатиму його як кандидата для підсилювача, якщо буде можливість спробувати його в довшому виконанні.

За ергономікою він виграє у всіх учасників тесту без жодних сумнівів — легкий, гнучкий, не товстий.

Моя система:
ПК (Audirvana) > Gutwire USBe-1 > S-Audio Focus 2 > Transparent Audio RCA Music Link Plus > Sugden Audition T > Alpha Core Goertz Pyhton MI2 > Audio Physic Yara Superior II
ПК (Audirvana) > Gutwire USBe-1 > S-Audio Focus 2 > Felix Audio "bi-metal" cable > NANO Final Carbon mk3.1
К концу недели будут готовы два новых кабеля этой версии в длине 2 метра с разъемами Wattgate Classic и они уедут к Юрию (cosie). Так что у Вас будет возможность потестировать в своей системе одновременно два кабеля и без дешевых китайских переходников.
(Отредактировал 24-01-2021 в 23:23 NikolayK.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ReAlien


Сообщения в этой теме
RE: Сетевые и акустические кабели от NikolayK . Отзывы. - NikolayK - 11-01-2021 17:09

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 93 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS