Электростатические панели
Автор Сообщение
baheba Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Файне село Ялта
Сообщений: 3 979
Репутация: 202
RE: Электростатические панели / 27-09-2022 10:04
У мене двохполоска без електронних фiльтрiв,так що фаза уже не крутиться,ну а еквалайзер взаємодіяний по мiнiмуму,лишень в "болючих" мiсцях,де кiмната фактично не працює,а тiльки власний резонанс басовикa по вище вказанiй причинi.

По площi,в минулому було реалiзоване саме таке рiшення,себто велика площа,але це по-справжньому також не працює,занадто слабкий мотор у ЕС щоб зрушувати з мiсця великi маси повiтря.
Саме тому я пiшов шляхом iзобарика,котрий нацiлений на тиск,але не площу.
Шiсть мембран працюють на крайнi,котрi сполученi з зовнiшнiм простором i таким чином пiдвищують енергетику в цiлому драйвера.Особисто я бачу се як єдине рiшення для ЕС НЧ.

Ну а по ВЧ я також уже тут писав,смужка 2см-190см зiгнута у вертикалi радiусом 3 метри(вiдстань до слухача).
2см -довжина хвилi на 16кГц.,до 16 звук буде широко направлений,лиш пiсля 16-...
Це грає надважливе значення для формування звуку "класичного" ЕС(вiдсутнiсть забарвлення i інтерференції),фактично справжнiй звук ЕС технології на ВЧ.

Зiгнутий по вертикалi тому що таким чином до вуха сигнал приходить одночасно зi всієї
довжини(висоти),фактично точковий випромiнювач,бонусом у цiй частинi виступає пiдвищення чутливостi мiнiмум у два рази.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: oleg2566


Сообщения в этой теме
RE: Электростатические панели - baheba - 27-09-2022 10:04

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 30 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS