Аудио, Видео собственной системы
Автор Сообщение
Nikolaij Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 1 789
Репутация: 257
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 18:06
Костя ,а я то думаю почему ты мне говоришь что нету баса.А у меня басит, даже лишнее.Когда свою запись послушал, мимо звуковой карты то офигел,те самые симптомы что ты писал мне.Я всегда знал что бюджетный вывод это плохо, но не думал что так,.......ну никак....Какой смысл слушать и комментировать задавленный саунд. Кто в теме или читает эту ветку подтвердите .....Наушники заиграли как комповые за 50гр.
(Отредактировал 29-02-2020 в 18:11 Nikolaij.)

Джимми Пейдж — Led Zeppelin
«Музыка — все равно что заниматься любовью. Иногда хочется мягко и нежно, а иногда жестко и грубо»
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Kir9790 , alex23 , Igor65
Константин В Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odesa
Сообщений: 3 891
Репутация: 332
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 18:28
Ну надеюсь теперь понимаешь что тут требуется в теме...чтоб не только у тебя...а и у других..даже на средних ушесетапах... хоть как то играло. Но там Коля не только с ,,пропиской,, баса есть вопросы. но щас не об этом. проблем у всех хватает.
А теперь послушай на любых наушниках Анну...или мои последние записи.
Даже с конч таскамом который тупо режет низ. и на простых наушниках выслушал.
Ну почему то люди услышали...а ты нет. Может не в бластере дело. а в совести ?
Писать надо так чтоб всем было более менее...а не под себя.

Мадонна писала свое в студии...потом писала на кассету и шла слушать на ,,бумбоксе,, или кассетнике.
Если играло совсем отвр...возвращала все обратно в студию...переделывайте. и мне поф. Если простой народ (на простеньком) не услышит меня..то кто будет диски и кассеты покупать ?
Задумайся Коля Wink
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Hegel
Hegel Не на форуме
Участник
**

Откуда: Львів
Сообщений: 8
Репутация: 5
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 18:36
(29-02-2020 14:44)oleg2566 писал(а):  Тимчасово в попередньому моєму записі в якості міжблоку стояв кабель від Юри з Тернополю YP, зараз вернувся "G.S." від Вадімича. Ось і слухаємо різницю на телефоні MEIZUBiggrin
Юра, вибач, сам не очікувавLove0030
Попередній запис для лінивців - https://www.youtube.com/watch?v=_GWw1SVhgHI
Останній на G.S. - https://www.youtube.com/watch?v=XP_geekCh6M

Так чітко чути, що кабель від майстра Юри кращий від кабеля майстра Вадимича Wink
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Константин В , Igor65 , The , groove , Druzhe
Константин В Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odesa
Сообщений: 3 891
Репутация: 332
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 18:52
Коля у меня уже появился ламповый усь пред от шита лир. Wink
И цап шит бифрост 4490 с юсб на иксмосе уже говорил.
Наушников норм не хватает для капитальной отслушки. Ты представляешь шо будет ?
Я еще очень ,,был,, лоялен к алексу и тебе. Но думаю пора это закруглять.
Детский сад закончился... Party0016
(Отредактировал 29-02-2020 в 19:04 Константин В.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 19:01
(29-02-2020 17:52)Константин В писал(а):  А то одного алекса (его бомбардировки) я тут не выдержу... Cry уже и с..ь чуть потерли он все равно не угомониться.
Ти хоч би щось навіть натяком подібне виклав.


https://drive.google.com/file/d/1O07LYYV...sp=sharing

для початку купи собі нормальні звукові карти та навушники.Biggrin , а потім будеш можливо мати право хаяти чужі системи.
(Отредактировал 29-02-2020 в 19:03 alex23.)

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Nikolaij
osiposip61 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Дом
Сообщений: 256
Репутация: 119
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 21:14
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Константин В , Nikolaij
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 22:11
Ти не зрозумів, сенс в тому що потрібні гарні засоби для оцінки якості роликів. комп-ні колонки, дешеві вуха та звуковухи не здатні передати якість запису у повній мірі.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Nikolaij , Константин В
iPlaton Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Донецк
Сообщений: 513
Репутация: 52
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 22:21
Как то записывал у знакомого его систему, ламповик и 4А32. Посмотрели на телефоне, да, звучало неплохо. Потом вдруг осенило, решили подключить телефон в его же систему и прослушать запись... то ещё УГ получилось. Но блин всё равно интересно))
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Гаруспик , Константин В
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 29-02-2020 23:40

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Provizor Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривой Рог
Сообщений: 558
Репутация: 269
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 00:00
(29-02-2020 22:11)alex23 писал(а):  Ти не зрозумів, сенс в тому що потрібні гарні засоби для оцінки якості роликів. комп-ні колонки, дешеві вуха та звуковухи не здатні передати якість запису у повній мірі.
Взагалі то в даному випадку первинний то запис. Отже спочатку треба мати гарний засіб для запису звука своєї системи якщо є бажання виставляти тут записи і, по друге, вміти гарно записувати, вірно вибирати місце запису і гучніть. Колі неодноразово казав, щоби він знизив гучніть при запису - тоді менше буде відчуватися вплив кімнати та й ІМХО тембрально звук буде більш насиченішим. А слухачі роліків сміливо (якщо їм буде невистачати) додадуть гучності у себе при прослуховуванні роліків. Запис же на смартфон взагалі дуже спотворює звук системи і не дає уяви про систему взагалі, хоча би тому, що найперше переміщує сильно тональність в бік високих.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Константин В , Arny , Nikolaij
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 00:10
(01-03-2020 00:00)Provizor писал(а):  Запис же на смартфон взагалі дуже спотворює звук системи і не дає уяви про систему взагалі, хоча би тому, що найперше переміщує сильно тональність в бік високих.
Дивлячись який айфон, 10 - й та 11 - й. як на мене чудово пишуть. в мене навпаки при максимальній роздільній здатності на айфоні 4-му мікрофон не витримує саме НЧ і лонгує їх. Ще в підняті тонального балансу на перше місце виходять(винні) навушники, так мої середньої категорії задирають у верх, а професійні дорогі навіть натяку .

...Ще Коля сам і каже що через його дорогу карту його роліки дуже круто йдуть, а сьогодні послухав на компі через стару якусь то вжахнувся і зрозумів, що уяву можна отримати повну тільки при конкретних умовах
(Отредактировал 01-03-2020 в 00:13 alex23.)

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Provizor Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривой Рог
Сообщений: 558
Репутация: 269
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 00:19
Можливо Й так, але записи Арні, зроблені на Таскамі, що у тебе дома, цо у мене дома, що у бункері не задирають тональність вгору, коли я дома слухаю через свої "вуха". Більш того - запис стерео. Сам порівняй як звучать записи зроблені Арні своїм Таскамом у тебе вдома з твоїми ж записами того ж часу зроблені смартфоном.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Константин В , Arny , Nikolaij
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 00:31
,Зрозуміло, я навіть це сумніву не піддаю, таскам круто пише, при чому на такій гучності, що навіть дивно, як можуть мікрофони то витримувати. Відсутність стерео то помітний недолік, йде вже спрощення але в сучасних моделях можливість вже така є. Й головне, спеціальні засоби не у всіх є, сподіваюсь що телефони будуть вдосконалюватись.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Provizor Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривой Рог
Сообщений: 558
Репутация: 269
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 01:06
отже, виходячи з вище вказаного і тобою і мною виходить, що для того, щоби викласти ролік із записом своєї системи на загал, треба мати не тільки збалансовану систему, а й гарний записуючий пристрій, який би корректно (правильно, співрозмірно і т.ін.) відтворив би у запису характер звуку системи з найменшими спрощеннями і спотвореннями. У противному випадку ці роліки втрачають сенс, оскільки вони стають дуже далекими від звуку системи вживу. Це породжує негативну критику. А мало кому подобається коли хтось когось критикує. І тоді вже
акцент з пристрою записуючого, переміщується, в даному випадку тобою, в бік пристрою відтворюючого.

(29-02-2020 22:11)alex23 писал(а):  Ти не зрозумів, сенс в тому що потрібні гарні засоби для оцінки якості роликів. комп-ні колонки, дешеві вуха та звуковухи не здатні передати якість запису у повній мірі.
Тобто, запис можна зробити і смартфоном, але якщо хочеш слухати роліки, будь чиї, придбай професійні "вуха"!!! Але кому це потрібно і хто це буде робити? Так, хтось зайшрв з форумчан на цю гілку, слуханув, зробив свій висновок і вийшов з гілки. Захотів написав відгук, захотів не написав. Для чого йому професійні наушники? Я це до чого веду. До того, що вся відповідальність лягає за всі ці роліки на їх автора (його інструментарій і професіоналізм в умінні записати), а відтак і на критику автор повинен бути готовий.
(Отредактировал 01-03-2020 в 01:47 Provizor.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Константин В , Arny , Nikolaij
Druzhe Не на форуме
Старожил
****

Откуда: Ukraine
Сообщений: 37
Репутация: 5
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 01:13
(29-02-2020 14:44)oleg2566 писал(а):  Тимчасово в попередньому моєму записі в якості міжблоку стояв кабель від Юри з Тернополю YP, зараз вернувся "G.S." від Вадімича. Ось і слухаємо різницю на телефоні MEIZUBiggrin
Юра, вибач, сам не очікувавLove0030
Попередній запис для лінивців - https://www.youtube.com/watch?v=_GWw1SVhgHI
Останній на G.S. - https://www.youtube.com/watch?v=XP_geekCh6M
Олэже, друже!
Граэ воно у тэбэ как всегда - причем тут Юрын кабель?Sick0010 Как бы вы ни гнали на Юру, а звук твой очень грязный и жутко кривой, размазанная середина и буханье невпопад!CryCryCry Вадимыч кэйбл интернэшнл налицо! Happy0196Тебе уже казалы шо воно нэ грае, зовсим.... Cry
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: doom
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 10:11
(01-03-2020 01:06)Provizor писал(а):  отже, виходячи з вище вказаного і тобою і мною виходить, що для того, щоби викласти ролік із записом своєї системи на загал, треба мати не тільки збалансовану систему, а й гарний записуючий пристрій, який би корректно (правильно, співрозмірно і т.ін.) відтворив би у запису характер звуку системи з найменшими спрощеннями і спотвореннями. У противному випадку ці роліки втрачають сенс, оскільки вони стають дуже далекими від звуку системи вживу. Це породжує негативну критику. А мало кому подобається коли хтось когось критикує. І тоді вже
акцент з пристрою записуючого, переміщується, в даному випадку тобою, в бік пристрою відтворюючого.


Тобто, запис можна зробити і смартфоном, але якщо хочеш слухати роліки, будь чиї, придбай професійні "вуха"!!! Але кому це потрібно і хто це буде робити? Так, хтось зайшрв з форумчан на цю гілку, слуханув, зробив свій висновок і вийшов з гілки. Захотів написав відгук, захотів не написав. Для чого йому професійні наушники? Я це до чого веду. До того, що вся відповідальність лягає за всі ці роліки на їх автора (його інструментарій і професіоналізм в умінні записати), а відтак і на критику автор повинен бути готовий.
Хто хоче нехай критикує, робить зауваження, конструктив приймається, звісно крім окремих біснуватих, яких взагалі слухати не потрібно і звертати на них увагу. Одержимі Йолопи одразу ж на систему стрибають.
На телефон також можна досить пристойно записати, як для 4-го айфону мій останній запис вийшов дійсно гарним, мені дуже подобається, але ж для цього потрібно бути об'єктивним, послухати, зробити як вже сказав дописи конкретні по ньому, а не загальні фрази та в принципову солідарність гратися.
Хтось щось зауважив? Ні. Хто хоче нехай слухають, а наявність гарних навушників важлива, сам це зрозумів, мені вони допомогають аналізувати систему. гадаю на форумі в багатьох є.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Provizor Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривой Рог
Сообщений: 558
Репутация: 269
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 14:03
Але ж ми збираємо свої системи з найкращих (у своєму розумінні) компонентів і підходимо до цього процесу прискіпливо. Логічно було би з такою ж приспікливостю і підходити до записуючих дівайсів, якщо пріорітетом є викладання роліків своєї системи на загал. Ми ж вже з'ясували, що Таскам набагато вірніше викладає характер звуку системи, а смартфони спотворюють звук і в результаті ти отримуєш чергову порцію критики. Яку ти чекаєш конструктивну критику і чи може вона бути конструктивною, якщо звук системи спотворений. Критикують те що чують на твоїх записах. А вони, м'яко кажучи неідеальні (хоча ти можеш вважати інакше) І що значить вираз: як для 4-го айфону мій останній запис вийшов дійсно гарним. Це значить, що слухаючий має знати всі трабли при записі 4-м айфоном і фільтрувати їж? Ти дійсно вважаєш, що так хтось буде робити?. Просто ІМХО цими записами ти сам принижуєш якість звуку своєї системи і наражаєш себе на непотрібну критику. Я це розумію, тому що слухав твою систему вживу і на роліках. А форумчани з інших міст ні. Питання риторичне: Навіщо це тобі?

(29-02-2020 14:44)oleg2566 писал(а):  Тимчасово в попередньому моєму записі в якості міжблоку стояв кабель від Юри з Тернополю YP, зараз вернувся "G.S." від Вадімича. Ось і слухаємо різницю на телефоні MEIZUBiggrin
Юра, вибач, сам не очікувавLove0030
Попередній запис для лінивців - https://www.youtube.com/watch?v=_GWw1SVhgHI
Останній на G.S. - https://www.youtube.com/watch?v=XP_geekCh6M
Ось приклад. Я послухав ці 2 роліки Олега. І ти якщо не послухав, то послухай. Які висновки ти можеш зробити і від чого ти будеш відштовхуватись в своїх висновках?
Думаю Олег цими роліками хотів показати як краще його система грає з кабелями від Вадімича ніж з кабелями від Юри. Чи досяг він своєї мети? Чи вдалося йому показати, що кабелі Вадімича в його системі кращі? А може він просто і безвідповідально виклавши ці роліки принизив якість своєї системи? І дехто пише, що система ніяка. Бо судять же по роліках, без всяких нюансів запису через телефон MEIZU, або 4-й айфон. Навіть якщо з точки зору Олега запис як для MEIZU дуже гарний. Я впевнений, що його система звучить набагато якісніше, а ролик все спотворив. Ось він і наразив на критику, не тільки свою систему а й кабелі двох Майстрів.
(Отредактировал 01-03-2020 в 14:31 Provizor.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Kir9790 , oleg2566 , Arny
alex23 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Кривий Рiг
Сообщений: 4 918
Репутация: 668
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 15:26
Сперечатися не буду, але при можливості продовжу викладати ролики. Кому цікаво, слухають, ні, тоді іншим цікавляться. система від роликів не псується тільки вдосконалюється. Кому об'єктивності не вистачає то особиста їх проблема., зациклюються на якихось дрібницях та недоліках, які дійсно можуть з'являтися від записуючого пристрою, та не бачать того ж самого життя присутнього в ролику. А що що айфон здатен передавати цю особливість системи.

Олександр, Кривий Рiг.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Igor65
oleg2566 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Україна
Сообщений: 7 533
Репутация: 391
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 15:40
(01-03-2020 14:03)Provizor писал(а):  І дехто пише, що система ніяка. Бо судять же по роліках, без всяких нюансів запису через телефон MEIZU, або 4-й айфон. Навіть якщо з точки зору Олега запис як для MEIZU дуже гарний. Я впевнений, що його система звучить набагато якісніше, а ролик все спотворив. Ось він і наразив на критику, не тільки свою систему а й кабелі двох Майстрів.
Та в дугу ті записи навіть і рядом на стояли з дійсністю. Я тільки про це.
Я звісно глибоко поважаю викладениі форумчанами тут своїми записами, але викладене тут з дійсністю нічого інтимного не маєУлыбка
Ще раз вибачтеParty0012
Найти все сообщения
 
Цитировать
Константин В Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Odesa
Сообщений: 3 891
Репутация: 332
RE: Аудио, Видео собственной системы / 01-03-2020 16:11
Господа...можете прикрывать свои ,,системы,, сколько угодно. В 21 веке с нынешними возможностями...это бесполезно. Г..о телефон. ну так не пиши епт Pohval Я писал...и ни че... аля ,,летний кубок,, типа выхватил Biggrin
Нытье и нытье...я не я кобыла не моя. Выкладываешь...получаешь отзыв.
И ни кто тебя спрашивать не будет...может он это делать ,,отзыв,, или нет.
Другой вопрос...КАК он это делает. Вот за дипломатию я токо за.

п.с. Столько лет уже ,,знаем,, друг друга условно. И ни как не можем договорится просто даже если и кидаться помидорками. То делать это как то по дружески. И реакция тоже должна быть соответственной. Ребята по проще надо быть по проще.
Не будет хотяб условной ,,дружбы,, похерим тему как таковую. Останемся ты да я да мы с тобой.
Любая реакция на отзыв...это чаще не совсем корректное замечание или грубо или совсем ужасно унижающее. По себе знаю...каюсь...не могу такое терпеть.
Так вот вся беда...в умении общаться. И если кто то пришел и хамит..надо защищать от такого хамства все вместе не важно нравиться он тебе или нет...а не добивать толпой. Поверьте вам чести это не делает. это все возвращается.
И хватит поддерживать чужие вбросы и унижения заскочивших..
Реагируем просто ни как... молча .. плюс есть кнопочка.

Если кто поддерживает эти мысли голосуем...не так нет...каждый за себя.
Писать в ,,ответ,, за мной НЕ надо. плиз...
Всех с праздником Party0016
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Igor65 , Arny , The


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS