Любителям трубки і сигар, заходьте
Автор Сообщение
igorSh Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 10
Репутация: 26
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 20-12-2017 14:56
Добрый день,
я начинающий трубокур)
Не берите фильтры Angelo - имеют отчетливый горьковатый вкус. Гораздо лучше фильтры Dr. Perl Junior. Взял переходник с охладителем, буду пробовать с ним (хотя есть еще одна трубка с охладителем). Вобщем ищу свою трубку, экспериментирую. Всем приятного курения!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: misha-svch
misha-svch Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Біла Сінагога
Сообщений: 141
Репутация: 53
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 02-01-2018 23:35
Вітаю всіх зі святом.
Перед Новим роком задумав купити запальничку.
Саме, щоб підпалювати люльку.
Звичайно ж, що Зіппо. Але спеціальну, саме для трубок.
Від звичайної вона відрізняється тим, що може горіти боком.
Я знав, що це культова річ, але щоб настільки!
Вже кілька днів граюсь.
Там зверху є насадка, щоб користуватися запальничкою тільки для трубок. Тоді прямо вона майже не горить, а тільки боком. Але вона знімається, що я й зробив. І тепер вона універсальна.
Дуже приємна річ.
Легко запалюється на вулиці і не тухне від вітру.
Пару фоток в момент запалювання і в момент закривання кришки.

                       
Найти все сообщения
 
Цитировать
VideoKot Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Kyiv
Сообщений: 1 338
Репутация: 202
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 03-01-2018 09:20
Поджигать трубки и сигары бензином - моветон для гурмана.
Только спички или газовые зажигалки.
Zippo это для рокеров и ковбоев с Мальборо в зубах.

Якщо я несподівано припинив з вами сперечатися, то не факт, що ви маєте рацію. Просто стало зрозуміло, що ви тупий.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: misha-svch
pumuru Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Рубежное
Сообщений: 3 156
Репутация: 530
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 03-01-2018 12:06
(03-01-2018 09:20)VideoKot писал(а):  Только спички или газовые зажигалки.
Ещё лут-ч-ше древесный уголёк из кошерного камина...
Спички оставьте для пентаграмм, запах серы, нечистая сила и тд.

Бойтесь гнева терпеливых...
Найти все сообщения
 
Цитировать
misha-svch Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Біла Сінагога
Сообщений: 141
Репутация: 53
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 03-01-2018 12:18
шось тіпа тогоBiggrin
Я не курю, але люблю підпалювати різні речі))

   
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: pumuru
misha-svch Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Біла Сінагога
Сообщений: 141
Репутация: 53
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 03-01-2018 22:14
В моєму місті я не бачив, щоб хтось взагалі палив люльку.
Тож просто нікому знати, чи підпалювати трубку бензиновою Зіппо моветон, чи не моветон))
Але ось дивлюсь серіал Нарки, тут в кадрі галантний колумбійський міністр робить саме це.

   
Найти все сообщения
 
Цитировать
serg68 Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 2 416
Репутация: 1171
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 03-01-2018 23:01
Ни в коем случае..... только спичка или лучина, в противном соучае до конца будете курить с привкусом бензина

(03-01-2018 12:06)pumuru писал(а):  Ещё лут-ч-ше древесный уголёк из кошерного камина...
Спички оставьте для пентаграмм, запах серы, нечистая сила и тд.
Дайте сере спокойно прогореть и дальше прикуривайте...
(Отредактировал 03-01-2018 в 23:03 serg68.)

GutWire &

NBS
Лучшие кабели для аудио здесь!!!
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VideoKot , Roulss
VideoKot Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Київ/Kyiv
Сообщений: 1 338
Репутация: 202
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 04-01-2018 10:46
(03-01-2018 22:14)misha-svch писал(а):  В моєму місті я не бачив, щоб хтось взагалі палив люльку.
Тож просто нікому знати, чи підпалювати трубку бензиновою Зіппо моветон, чи не моветон))
Але ось дивлюсь серіал Нарки, тут в кадрі галантний колумбійський міністр робить саме це.
Так дело не в этикете.
Каждый для себя решает, что добавить в тот букет, которым собирается насладиться. Кто серу со спички спешит втянуть, кто бензином пропитывает, да по мне хоть ацетон или клей момент. Biggrin
Я перед Romeo y Julieta, даже парфюм исключаю.

Якщо я несподівано припинив з вами сперечатися, то не факт, що ви маєте рацію. Просто стало зрозуміло, що ви тупий.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: serg68 , misha-svch
misha-svch Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Біла Сінагога
Сообщений: 141
Репутация: 53
RE: Любителям трубки і сигар, заходьте / 04-01-2018 12:07
Я з вами не спорю, кожен з вас правий, просто спілкуюсь. Зажигалка Зіппо - абсоютно аналогова річ, без електроніки, і п’єзоелемента. Використовує той же принцип запалювання, що і десятки тисяч років наші пращури використовували для добування вогню - висікання іскри.
Я дуже люблю аналогові речі - 40-річний усілок, магнітофон Юпітер, та ж люлька. До того ж Зіппо має вже свою довгу історію, і на протязі десятків років практично не мінялась. Дивно, що у мене раніше цієї штучки не було. Отож, просто в більшості граюсь нею, мені подобається фірмовий звук відкривання, запах бензину нагадує дитинство, коли татко з паяльною лампою щось робив. Красиво викресаються іскри, цікаве красиве полум’я, закриваєш запальничку - ще довго потім вона тепла в руці.
Тепер фізика. Коли запальничка закрита, камера під кришкою насичується парами бензину, потім відкриваєш, їх зразу чути, бо вони дуже летючі. Якщо швидко запалити, то видно, як полум’я загоряється навіть внутрі кришки. Потім всі пари бензину, що виділяються з гнітика, - фітєля, згоряють. Залишається тільки запах тих парів, що встигли вийти при відкриванні.
І от, найправильніше курити люльку в приміщенні, де не має вітру. Коли дим від люльки оповиває тебе. Це дуже приємно. В цьому випадку і спічки згодяться, або з Зіппо відійти від того місця, де її запалив. І ти не будеш курити ті пари, що не згоріли.
Для мене курити в квартирі - табу. Шкандаль забезпечений)) Biggrin Курю на вулиці, але коли сильний вітер, то смислу на ньому стояти з трубкою не має, це неприємно. Теж саме на ходу. А коли легенький вітерець, то тоді Зіппо дуже в пригоді. Вона легко запалюється, не тухне. Ну і я вже два рази курив люльку з нею - ніякого запаху бензину не чутно.
Спробую ще наступного разу зарядити запальничку спиртом. У мене його багато в запасі.
Найти все сообщения
 
Цитировать


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS