Чи варто купувати CD програвач ?
Автор Сообщение
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 14:06
Є сенс в тому що ви кажете . Але я слухаю Tidal HiFi Plus, в мене доєднаний HDD з hi res музикою до цапа та все це керується з телефона ) Про те я дуже хочу мати музику так вініл дуже вимогливий до всього . Компромісом буде CD. Треба спробувати інакше я так і буду про це думати . А коли хочеться воно гірше ніж болитьWink
Я дуже гарно поспілкувався з Віталієм та Андрієм з приводу CD і гадаю що не пожалкую про своє рішення . Чиварто пробувати CD - я гадаю варто . А як буде я все розповім ) тепер обираю програвач. Я впевнений що знайду саунд який хочу отримати та слухати . Та трохи фетішу - торкатись до музики та мати щось фізичне у себе в колекціїWink
200 перетворилось на 350)
(Отредактировал 15-04-2023 в 14:22 MrBigg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Igor65 , vetalya1984 , roteid
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 14:49
Ви слухаєте Tidal та файли з HDD і при цьому прагнете купити CD-програвач. Це жорсткий, як тут пишуть, фетиш? Чи Вас не влаштовує якість Вашого цифрового джерела? Якщо останнє, можливо є сенс його вдосконалити? 
(Отредактировал 15-04-2023 в 14:49 duda.)

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ZLoDAY
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 18:47
Хочеться щоб музика була відчутна, так вона більш цінна ) а для фону норм і тідал гра;)
Найти все сообщения
 
Цитировать
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 19:35
(15-04-2023 11:15)MrBigg писал(а):  Ще бюджет ) 
1. Бюджет 
2. Звук  кращій за ці кошти
"Звук  кращій за ці кошти" це лише на перший погляд, але якщо врахувати вартість носіїв, дане твердження не відповідає дійсності. Скільки коштуватиме суттєва колекція cd-дисків? Наприклад, 500 штук? А якщо не аби яких, а гарних видань? Чи Ви збираєтесь слухати 30-50 дисків?
Вважаю що за значно меншу суму файли з HDD гратимуть, як мінімум, не гірше CD-програвача за $350 с посереднім фірмовим диском.
(15-04-2023 18:47)MrBigg писал(а):  Хочеться щоб музика була відчутна, так вона більш цінна )
Одне іншому не заважає. Музика також повинна захоплююче грати та приносити задоволення. Багато різноманітної музики та багато задоволення.
Файли з HDD можуть грати достатньо якісно, а не "для фону". І якщо у Вас обмежений бюджет на купівлю гарних cd-дисків, то висновок, на мій погляд, очевидний. По співвідношенню кількості та якості музичного матеріалу до вартості, CD-програвач програ́є.
(Отредактировал 15-04-2023 в 19:57 duda.)

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: energa , ZLoDAY
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 19:56
Якщо можна , посилання на якийсь музичний файл , бо те що я качаю не дуже порівняно з фірмовим вінілом який в мене є . Але все воно залежить від цап дротів підсилювача ) хоча рівняв на одному й тому ж і тих самих дротах . Та і цап таке як не лайно в мене ) ну тідал теж від якості залежить .

Моя проблема що не можу послухати нормальний сетап де це все є)) ну і мені подобаються збирати , але вініл дуже на мене вимогливий типу вносився а не слухати його я не можу . Над файлами думав і думаю але так хочеться програвач
(Отредактировал 15-04-2023 в 20:00 MrBigg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
costa Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон
Сообщений: 163
Репутация: 119
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 20:11
Если что, то тайдал, кобуз или локальные файлы могут играть, как минимум, не хуже cd. Ну если уж сильно нравится коллекционировать разве что. Хотя, если подумать, пластиковые диски в пластиковых коробочках... Некоторые вкладыши от жвачек коллекционируют.
Найти все сообщения
 
Цитировать
VZ Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон
Сообщений: 1 429
Репутация: 472
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 20:27
costa, серьезно?
Тогда практический вопрос...
Вот я любитель Stevie Ray Vaughan. Так вот предлагаемое Вами будет играть диск Couldn'T Stand The Weather лучше чем на американском Epic, или даже лучше чем на японском издании Epic ?
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: Igor65 , djon
MetalMan Не на форуме
Ветеран
*****


Откуда: г.Кривой Рог
Сообщений: 1 173
Репутация: 1757
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 20:38
Stevie Ray Vaughan лучше всего будет звучать на американском Analogue Production, но это будет не дешево.

Без фирменных носителей (CD, винил), путь к созданию качественного звука - утопия.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VZ
VZ Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон
Сообщений: 1 429
Репутация: 472
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 20:47
Я просто кинул в сообщение те варианты которые лежат в Херсоне.
Вернусь домой буду со стримом сравнивать Tongue0011
(Отредактировал 15-04-2023 в 20:47 VZ.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
costa Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Херсон
Сообщений: 163
Репутация: 119
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:09
(15-04-2023 20:27)VZ писал(а):  Вот я любитель Stevie Ray Vaughan. Так вот предлагаемое Вами будет играть диск Couldn'T Stand The Weather лучше чем на американском Epic, или даже лучше чем на японском издании Epic ?
Никто не мешает сделать рип любимого издания и наслаждаться. Да и стриминговых сервисов не один. Вполне возможно на одном из них есть и любимое издание.
Найти все сообщения
 
Цитировать
Kostass Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Киев
Сообщений: 131
Репутация: 23
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:25
Робив порiвняння у лоб, свого мережевого TEAC NT-505s на АКМ 4497 з дуже достойним CD транспортом Philips CDD-882, який підключав до ЦАПу ТЕАС.
Порівнював якісні релізи Qobuz з аналогічними якісними виданнями СD.
Різниці не почув...робив сліпи тести різниці не виявили я та інши удіфіли....
Зробив висновок, що в ціновому діапазоні до 1500$ не має сенсу витрачати час на пошук та покупку CD.
Виключення не все є в мережі в найякіскішому вигляді, але якісні СД теж не завжди доступні.
Якщо не маєте великої якісної колекції СД, більш розумний шлях якісний мережевий тракт.
(Отредактировал 15-04-2023 в 22:44 Kostass.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: vd-two , costa , ZLoDAY
Vov@n Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: місто-герой Київ
Сообщений: 601
Репутация: 243
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:26
Система на підвіконні, звучить дуже не просто а виглядає ще краще. (-_-)

Вініл починає грати коли перестає сд. Але сетап повинен бути в куе-вом еквіваленті.
Збирати це добре а отримувати задоволення?

СД особливо нема різниці який купувати, а якщо надати відповідь по темі, то не варто.

1=Все что советую, советую с личного опыта, и то что сам слушал.
2=Уши не гипнотизируются, они либо слышат либо нет.

3=Грамматические ошибки являются авторским стилем изложения материала. По этому все замечания по поводу ошибок лучше оставить при себе!
Найти все сообщения
 
Цитировать
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:37
Дуже вдячний за думки та поради. Чи можете підказати ЦАП який за ~12к буде грати як гарний CD в тій категорії на БУ ринку ? Мені цікаво якщо купить десь цифрову музику та порівняти її в однакових умовах з СД фірмовим чи буде різниця ?
(Отредактировал 15-04-2023 в 22:42 MrBigg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
Nemtudom Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Hungary
Сообщений: 354
Репутация: 99
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:44
в удивительное время живем .чтобы слушать галимую и мертвую от рождения цифру ,нужен цап зп двацатку зелени и кабелей на десятку и то не факт Biggrin
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: VZ
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 15-04-2023 22:45
Мені важко судити бо не слухав СД (окрім авто)
Найти все сообщения
 
Цитировать
vd-two Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Мариупол-Хмельницки
Сообщений: 3 267
Репутация: 574
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 16-04-2023 00:06
Ящик для кручения CD нужен тем, у кого есть собранная коллекция этих дисков, и тем, кто намерен эту коллекцию расширять. Но они этот ящик уже имеют и вопросов не задают (разве что хотят поменять на лучший ящик). Иначе на сегодня CD танспорт есть штука бессмысленная и бестолковая. 21 век. И да, я видел чудаков, которые покупали аппарат за 3-4K$, чтобы слушать фонотеку с реальной стоимостью в $300. Кто впереди, лошадь или телега? Улыбка))
(Отредактировал 16-04-2023 в 00:09 vd-two.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: ZLoDAY
Vov@n Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: місто-герой Київ
Сообщений: 601
Репутация: 243
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 16-04-2023 00:14
Вам пропонували Roksan дивитись Candy mk3 (pcm 1703). Своїх грошей вартеє. М'який звук, с класною сценою.
1, СД можно купити набагато дороще, менше кабелів. CD = мережевий кабель, +міжблочний.
2, Цап+транспорт = два мережеві, + цифровий, + міжблочний.

В другому випадку звучання можно настроїти краще за рахунок кабелів. Але якщо користуватись комп'ютерними, то краще варіант 1

В однакових умовах не вийде. Бюджети можуть відрізнятись.
Файли проти Сд. Якщо добре настроїти, то різниці скоріш за все не буде. Але простіше користуватись файлами. А хороші фірмові СД коштують грошей. Тому якщо колекції 100-200-300 СД та вінілу нема, то файли будуть правильним рішенням.

1=Все что советую, советую с личного опыта, и то что сам слушал.
2=Уши не гипнотизируются, они либо слышат либо нет.

3=Грамматические ошибки являются авторским стилем изложения материала. По этому все замечания по поводу ошибок лучше оставить при себе!
Найти все сообщения
 
Цитировать
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 16-04-2023 00:26
Якщо казати про цап для файлів . То що радите взяти в бюджеті до 12-13 к грн. ? І якщо казати про файли то де їх качати . Дивився магазини то ціна як на СД )
(Отредактировал 16-04-2023 в 00:27 MrBigg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
duda Не на форуме
Ветеран
*****

Откуда: Харьков
Сообщений: 261
Репутация: 203
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 16-04-2023 00:27
(15-04-2023 19:56)MrBigg писал(а):  Якщо можна , посилання на якийсь музичний файл , бо те що я качаю не дуже порівняно з фірмовим вінілом який в мене є .
Посилання можна, але музичні смаки можуть виявитися занадто різні. Назвіть пару альбомів про які йде мова, будь ласка.

Мені подобаються MFSL видання.
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6324080
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5380284
Трапляються видання Audio Fidelity. Deep Purple In Rock у них мені дуже сподобався.
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5430816
Непогані японські видання XRCD.
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2136682
Найцікавіші це ранні cd видання.
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5038636
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5293575
_https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=343292

Верные слова не изящны. Красивые слова не заслуживают доверия. Добрый не красноречив. Красноречивый не может быть добрым. Знающий не доказывает, доказывающий не знает.
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: MrBigg , Igor65
MrBigg Не на форуме
Постоялец
***

Откуда: Полтава
Сообщений: 239
Репутация: 38
RE: Чи варто купувати CD програвач ? / 16-04-2023 00:28
На трекерах куча хлама. Треба качати слухати видаляти та шукати.

duda - вдячний за посилання !
(Отредактировал 16-04-2023 в 00:29 MrBigg.)
Найти все сообщения
 
Цитировать
 Выразили согласие: roteid , Igor65


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Orion

Администрация форума | Статистика форума | Обратная связь | Вернуться к содержимому | Справка | Лёгкий режим | Список RSS